Електрокарниз для штори якій працює під наклоном

Останнім часом все частіше почали бути потрібні автоматичні карнизи для штор які працюють під наклоном на скошених вікнах , мансардних поверхах та інших об'єктах.

Все діло в тому що більшість електричних карнизів не можуть працювати під кутом, так-як в них вбудована функція "разблокування при пропаданні живлення".  Тобто шторою можливо управляти навіть коли нема електроенергіі просто вести рукою вдоль профіля. Це дуже зручна функція , але вона не підходить для наклонних вікон.

Для наклонних вікон існує тільки один електричний карніз  - це FOREST - посилена версія до 70 кг. без вбудованного приймача. Для скошених вікон це насправді базовий посилений мотор голланської компаніі Forest , який мабуть не такий красивий , як сучасні новинки з приводу ергономіки , яле данну функцію виконує тільки він.

Шторный электрокарниз на скошенные окна

Якщо казати про зовнішній вигляд самого двигуна для штори  - це зовсім вторинне питання - так-як все електродвигуни після монтування штори все рівно обертаються текстилем , для цього вони мають спеціальні крючки на місці встановлення мотора.

Характеристики виробу електрокарниз FOREST FMS : 

♦ Країна виробник - Голландія ; 

♦ Живлення 220 В;

♦ Максимальна вага штори до 70 кг;

♦ Гарантія від виробника 10 лет!!! ; 

♦ Можливість работи під кутом;

♦ Управленіння від проводного ролетного вимикача або системи "розумний будинок";

♦ Низька шумність двигуна електричної штори;

♦ Надійне механічне регулювання кінцевих положень;

Такой данною системою можливо керувати від пульта дістанційного керування підключив до неї приймач радіосигналу.

Таким чином управління без додаткових пристроїв в данному моторі для штори Forest FMS 65 W виконується від коасичного ролетного перемикача 220 Вольт, який коштує від 300 грн і вищє в залежності від виробника ( наприклад JUNG, ABB ,GIRA та інщі ) та зовнішньго вигляда вимикача.

Скошенные окна

Шторний двигун має обмеження по вазі до 70 кг - але це розраховується тільки для горизонтальної установки  ,але для розрахунку його нахилу по вертикалі є спеціальні таблиці для розрахунку максимальних розмірів.

Размеры алюминиевого профиля электрического карниза

Для встановлення до стіни необхідно використовувати виносні кронштейни , які існують як для однієї дорожки, так і для двох.

Є також кронштейни SMART - у яких вже вмонтовані посадочні місця під смарт -профіль ( вони алюміниієві і коштують вони не дешево) . Також можно використовувати звичайні кронштейни довжиною 7,5 , 20 чи 25 см. 

Карнизы для штор с приводом звичайно дуже зручні для скошених вікон - так-як класичні карнизи під кутом будуть управлятися або дуже-дуже важко , а також їх потрібно фіксувати до гачка, чи іншого фіксатора, щоб вони не спускалися зверху-вниз. 

Forest карниз для штор под наклоном

Але є деякі особливості данного двигуна для штор : привод Forest - для комфортного складання штори має бути встановленний зверху , а також він буде знаходитись під кутом 90 градусов . Це в свою чергу дає глухий сектор , при якому буде більш широка стаціонарна штора ,так-як довжина мотора для штор Forest  31 см.

Більш подробну інформацію зможе розповісти наш менеджер , або інженер після виїзду на об'єкт.